28-29 квітня 2018 року у ІХ Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі «Золоті ключі» імені Василя Верховинця м. Київ Пуща-Водиця взяла участь солістка Рівнянського сільського Будинку культури Тетяна Гаршанова.

Метою фестивалю є виявлення і збереження кращих зразків фольклорно-етнографічного мистецтва, розвиток та пропаганда народних традицій хореографії, активізація пошукової роботи фольклорних експедицій та підтримка самобутніх носіїв фольклорної спадщини, презентація Приірпіння, як культурно Центру передмістя Києва.

Членами фестивалю стали: голова журі Заслужений працівник культури України, фольклорист, професор Київського національного університету культури і мистецтв, засновник та художній керівник фольклорного гурту «Кралиця» м. Київ І.І.Синельников, співголова журі Заслужений працівник культури України, Член Національної спілки журналістів, академік Академії сучасного мистецтва Української Академії наук, президент Асоціації працівників культури та мистецтв України, кінорежисер, м. Київ І.Ф.Ломачук, член журі фестивалю Заслужений працівник культури України, секретар Національної Всеукраїнської музичної спілки України, професор Київського національного університету культури і мистецтв м. Київ Н.О. Андрійчук.

У дні проведення фестивалю діяло також містечко майстрів та виставка-продаж декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

Учасниця фестивалю, вокалістка Тетяна Гаршанова була відзначена Дипломами І ступеня та спеціальними призами у номінаціях «Солісти-вокалісти, дорослі» та «Народні усмішки», отримала лист-вітання з нагоди Дня народження. Директору Рівнянського сільського Будинку культури Олександру Гаршанову було оголошено Подяку за підтримку та участь солістки та вручено пам’ятний сувенір фестивалю.