27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

05 травня 2018 року на території урочища «Каскади», що знаходиться у селі Злинка Маловисківського району Кіровоградської області, колективи Новоукраїнської та Маловисківської районних державних адміністрацій долучились до наймасштабнішої всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Дану акцію проводить громадська організація «Lets do it, Ukraine (LDU), яка є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 16 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Метою акції є формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та поліпшення екологічної ситуації України, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору та розвитку місцевих громад.

Новоукраїнська районна державна адміністрація з радістю відгукнулася на запрошення колег з Маловисківської районної державної адміністрації щодо проведення спільної акції «Зробимо Україну чистою разом!» на території урочища «Каскади», що знаходиться у селі Злинка та спільними зусиллями привести в належний санітарний стан дану територію.

Проект має глибоке суспільне значення адже об’єднує громадян у боротьбі за чистоту нашої планети.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю