Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

05 травня 2018 року на території урочища «Каскади», що знаходиться у селі Злинка Маловисківського району Кіровоградської області, колективи Новоукраїнської та Маловисківської районних державних адміністрацій долучились до наймасштабнішої всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Дану акцію проводить громадська організація «Lets do it, Ukraine (LDU), яка є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 16 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Метою акції є формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та поліпшення екологічної ситуації України, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору та розвитку місцевих громад.

Новоукраїнська районна державна адміністрація з радістю відгукнулася на запрошення колег з Маловисківської районної державної адміністрації щодо проведення спільної акції «Зробимо Україну чистою разом!» на території урочища «Каскади», що знаходиться у селі Злинка та спільними зусиллями привести в належний санітарний стан дану територію.

Проект має глибоке суспільне значення адже об’єднує громадян у боротьбі за чистоту нашої планети.