27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

07 травня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  В.Куртичан провів нараду з керівниками спеціалізованих служб району, членами районної комісії ТЕБ та НС, членами районної комісії з питань евакуації та членами розрахунково-аналітичної групи.

Під час наради розглянуто питання щодо підготовки до проведення контрольної перевірки виконання вимог законів України та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту,техногенної та пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби у Новоукраїнському районі. Також було відмічено, що до перевірки залучаються Глодоська та Фурманівська сільські ради.

Віктор Петрович звернув увагу присутніх на стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 червня 2017 року № 210-р, яким затверджено план усунення недоліків, виявлених під час проведення комплексної перевірки Новоукраїнського району  23-26 травня 2017 року  виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту,  техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби в Новоукраїнському районі.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що необхідно звернути особливу увагу на стан виконання протипожежних та евакуаційних заходів у закладах освіти району.

За підсумками наради дано окремі доручення керівникам спеціалізованих служб району, членам районної комісії ТЕБ та НС, членам районної комісії з питань евакуації та членам розрахунково-аналітичної групи.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю