Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

08 травня 2018 року за особистої підтримки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктора Самойленка офіцерами Новоукраїнського районного військового комісаріату проводилася агітаційна робота з місцевим населенням щодо інформування та залучення громадян на військову службу за контрактом у ЗСУ.

Офіцери спілкувались з місцевими мешканцям та роздавали їм інформаційно-агітаційні матеріали про проведення набору громадян на службу за контрактом до Збройних Сил України та умови її проходження.

«Тільки з сильною, професійною і якісною армією можна захистити Батьківщину, тому до лав військових повинні приходити справжні фахівці, які мають служити за контрактом та отримувати відповідне грошове забезпечення» - зазначив голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович.

Військова служба за контрактом – це робота з перспективою кар’єрного росту, гідною зарплатою та багатим переліком інших переваг, це надійне сьогодення та впевнене майбутнє.