Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

08 травня 2018 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко здійснив робочу поїздку на територію Рівнянської сільської ради.

Віктор Володимирович в черговий раз перевірив хід виконання проекту «Спортивний майданчик для міні – футболу зі штучним покриттям у Рівнянській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 за адресою: вул..Шкільна, 2, Новоукраїнський район, с.Рівне - реконструкція».

Загальна вартість проекту становить 1499,0 тис.грн., на даний час профінансовано

1473,5 тис.грн., в тому числі за рахунок коштів державного бюджету 749,5 тис.грн., районного бюджету 724,0 тис.грн. На даний час проводяться будівельні роботи.

Голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович зазначив, що  будівництво футбольного майданчика на території с. Рівне надасть можливість школярам та молоді у час дозвілля віддавати перевагу заняттям фізичної-культури та спортивним іграм на майданчику, тим самим зміцнювати своє здоров’я та формувати здоровий спосіб життя, що є запорукою здорової нації.