08 травня 2018 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко ознайомився із виконанням робіт з ямкового ремонту одного з автошляхів загального користування місцевого значення.

У 2018 році дороги загального користування місцевого значення передані на баланс Кіровоградської обласної державної адміністрації. Ремонтні роботи здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Протягом квітня місяця працівники філії «Новоукраїнський райавтодор» проводили ямковий ремонт дороги від Т2401 – Веселий Кут – вихід М13 на суму 231,4 тис. грн. (протяжність 3,5 км.).

Також виконано планування гравійних основ без додавання нового матеріалу на дорозі Вишневе – Квітка – Семенасте (протяжність 4,2 км.)

На травень місяць заплановано проведення ямкового ремонту на дорогах:

1. Мала Тимошівка вихід на автодорогу Новоукраїнка – Братське на суму 400 тис.грн;

2. Рівне – Радісне – станція Плетений Ташлик (виїзд до с.Захарівка) на суму 200 тис. грн.