Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Вночі, 8-го травня у Новоукраїнському районному краєзнавчому музеї  відбулася акція "Перша хвилина миру".

На початку заходу директор краєзначого музею М.Геращенко ознайомив присутніх з експозиційними залами в яких виставлені експонати часів  війни з нацизмом та бойових дій на сході України.

О 23.01 годині присутні жителі міста та представники влади запалили вогонь миру та хвилиною мовчання згадали загиблих в роки Другої світової війни.