Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

08 травня за участю ветеранів, керівництва району та міста,  учнів загальноосвітніх навчальних закладів та громадськості відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті загиблих військовополонених у концентраційному таборі на ст. Адабаш у роки Другої світової війни.

Звертаючись до всіх присутніх, заступник голови райдержадміністрації Івань Олександр Вікторович висловив велику вдячність всім хто боровся з нацизмом у роки війни, хто загинув у нинішні дні, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Також до виступів були запрошені заступник голови районної ради Олег Талашкевич та заступник голови міської ради Олександр Руденко.

По закінчені заходу пам'ять усіх захисників Вітчизни було вшановано хвилиною мовчання і покладено квіти в пам'ять загиблим полоненим.