08 травня за дорученням голови Кіровоградської облдержадміністрації С.Кузьменка голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко здійснив огляд будівельних робіт з реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу "Зернятко" по вул. Мира, 5 у м.Новоукраїнка.

На сьогодні житловий мікрорайон цукрового заводу один з найбільш населених на території міста Новоукраїнка: 1872 жителі, з них - понад 100 діти до шести років. Найближчий заклад дошкільної освіти знаходиться в центрі міста.

Заклад дошкільної освіти "Зернятко" розрахований на 6 різновікових груп – 110 дітей.

Віктор Володимирович оглянув приміщення садочка де ведуться ремонтні роботи, проінспектував стан їх проведення, характер та черговість. У будівлі активно ведуться ремонтно – будівельні роботи у приміщеннях, що відведені під ігрові та спальні кімнати, в коридорі, у санвузлах та ін. Загалом будівельники працюють активно, вправно, усі види робіт виконуються у відповідності до проектної документації.