Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

09 травня з нагоди Дня Пам’яті та Примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою патріотичного виховання молоді, збереження пам’яті про учасників Другої світової війни, вшанування подвигу героїв визволителів, біля Обеліска Слави відбувся урочистий мітинг.

Присутні вшанували пам'ять воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до Обеліска Слави, пам’ятника Воїнам-Визволителям, пам’ятника генералу О.Соколову, памятного знаку Героям Небесної Сотні та до могил загиблих учасників антитерористичної операції на знак глибокої вдячності за подароване мирне життя.

Вшановуючи пам'ять загиблих, славлячи їх подвиги та подвиги нині живих ветеранів, з вітальним словом звернулись голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович, голова районної ради Савенко Валерій Анатолійович та секретар міської ради Вишневецька Людмила Дмитрівна.

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко висловив щирі слова глибокої вдячності і поваги ветеранам Другої світової війни за їхній ратний подвиг.

Ті трагічні події більш ніж семидесятилітньої давності не підлягають забуттю. Людство повинно про них пам’ятати, щоб жахіття війни ніколи знову не повторилися. На жаль, не всі засвоїли страшні уроки Другої світової війни. І тепер вже внуки і правнуки тих мужніх воїнів, які врятували світ від нацизму, героїчно захищають від ворога незалежність Української держави на Сході нашої країни.

Указом Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно Сухіна Віктора Вікторовича. Голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович вручив нагороду дружині загиблого захисника України - Сухіній Ользі Олександрівні.

По завершенню урочистої частини учасники заходу насолодилися чудовою концертною програмою за участю аматорських колективів ЦПК "Ювілейний".

Відповідні заходи відбулись на територіях сільських рад району.