27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

10 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан за участі голови районної ради В.Савенка, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, заступника міського голови О.Руденка, головного лікаря Новоукраїнської центральної районної лікарні Шилінського І.М., керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі провів робочу нараду щодо здійснення водопостачання Новоукраїнською центральною районною лікарнею окремих мешканців вулиці Поповича м. Новоукраїнка.

Віктор Петрович зазначив, що дане питання попередньо вивчалось керівництвом райдержадміністрації, розглядалось на нараді у голови районної державної адміністрації, направлялись листи до департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, головного управління ДФС у Кіровоградській області та районної ради для отримання відповідних роз’яснень.

Також Віктор Петрович звернув увагу присутніх на те, що всі заходи по вирішенню даної проблеми необхідно здійснювати в межах чинного законодавства. На даний час необхідно терміново прийняти остаточне  рішення по врегулюванню даної проблеми.

За підсумками проведеної наради дано доручення головному лікарю Новоукраїнської центральної районної та керівництву Новоукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Кіровоградській області підготувати необхідну інформацію з конкретними пропозиціями для остаточного вирішення даного питання.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю