Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

11 травня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Івань разом із головним лікарем Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінським, інженером технагляду на об’єктах будівництва О.Кривенко, головним інженером проекту по проведенню капітального ремонту хірургічного відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні С.Чабаненком, підрядчиком по проведенню капітального ремонту хірургічного відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні Л.Грищенком проінспектували хід виконання ремонтних робіт у хірургічному відділенні Новоукраїнської центральної районної лікарні.

По завершенню обстеження заступник голови райдержадміністрації Івань Олександр Вікторович провів робочу нараду щодо проведення капітального ремонту хірургічного відділення Новоукраїнської центральної районної лікарні.

За підсумками проведеної наради дано окремі доручення головному лікарю Новоукраїнської центральної районної лікарні.