25 травня у селі Комишувате, на території місцевого агропідприємства ТОВ «Агропромислова компанія імені О.В.Гіталова», відбулося урочисте відкриття сонячної фотоелектростанції «Комишувате».

Відкриття нового енергетичного об’єкта потужністю в 1 МГВат було приурочене до 103-ї річниці з дня народження нашого славного земляка Олександра Васильовича Гіталова.

Чимало зусиль було докладено керівництвом господарства, щоб у славній історії Гіталовського краю з’явилася ще одна важлива сторінка. Відкриття фотоелектростанції вартістю 36 мільйонів гривень та потужністю понад один Мега Ватт вироблятиме не лише екологічно чисту, відновлювальну енергію, а й щороку додаватиме до бюджету 1 мільйон гривень.

Участь в урочистому відкритті електростанції взяли голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, голова райдержадміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко, директор ТОВ «Агропромислова компанія імені О.В.Гіталова» Петро Крамар та представник фірми забудовника «Рентехно».

Після перерізання традиційної стрічки вони разом із керівництвом агропідприємства, представниками будівельної компанії та жителями с.Комишувате оглянули новозбудований об’єкт.