25 травня чергову 103-ю річницю з дня народження нашого славного земляка Олександра Васильовича Гіталова відзначила не лише Новоукраїнщина, а й уся аграрна родина області.

З цієї нагоди на щедрій Комишуватській землі традиційно відбулося й нагородження Лауреатів обласної премії імені Олександра Гіталова.

Вкотре зібравшись на батьківщині талановитого організатора сільськогосподарського виробництва, майстра високих врожаїв та без перебільшення великої душі людини, ті хто трудиться на сільськогосподарській ниві, плекаючи добробут усієї України, стали свідками й ще однієї непересічної події.

Лауреатами цьогорічної Премії, за підсумками роботи за 2017-й рік, визначено: у номінації «Кращій механізатор» – механізатора фермерського господарства з Новоархангельського району Яна Вітославського, у номінації «Кращий агроном» – агронома ПСП «Синюха» Новоархангельського району Олександра Голобородька, у номінації «Кращий керівник агроформування» – керівника ТОВ «МастАгро» Світловодського району Івана Середу. Також, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та високий професіоналізм відзначено почесною грамотою обласної державної адміністрації керівника ТОВ «Агропромислова компанія імені О.В. Гіталова» Петра Крамара. Відзнаки переможцям вручили голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова.

Вітаючи усіх присутніх зі святом голова Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович подякував директору ТОВ «Агропромислова компанія імені О.В.Гіталова» Крамару Петру Лаврентійовичу за пророблену роботу.

«Нам дуже приємно вітати нашу місцеву громаду, працелюбних, відповідальних керівників, які дають можливість розбудовувати державу. Приємно бачити, як кожного року з’являється новий об’єкт, який дає і робочі місця і прибутки до бюджету. Своєю роботою на власному прикладі вони показують, як можна працювати, чесно, справедливо, сплачуючи до бюджету податки, допомагаючи соціальній сфері, не залишаючи без уваги жодний об’єкт, який знаходиться у селі» - наголосив Віктор Володимирович.

По завершенню урочистої частини усі присутні поклали квіти до пам’ятника Олександра Васильовича Гіталова.