29 травня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Івань провів засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради.

На порядку денному засідання було розглянуто питання про ознайомлення членів комісії з Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я та про формування оголошення про проведення конкурсу.

За результатами засідання члени конкурсної комісії вирішили чітко дотримуватись вимог Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я та оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради на офіційному веб-сайті райдержадміністрації 30 травня 2018 року.