27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

29 травня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович довів до відома присутніх інформацію про розширене засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, яке відбулося 24 травня 2018 року під головуванням голови Кіровоградської облдержадміністрації С.Кузьменка.

Також голова райдержадміністрації зосередив увагу присутніх на заходах, що вживаються на території району для активізації роботи з виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску і платежів до Пенсійного фонду України.

Начальник Новоукраїнського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області В.Іщенко проінформував присутніх про роботу з виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску і платежів до Пенсійного фонду України.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю