29 травня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович довів до відома присутніх інформацію про розширене засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, яке відбулося 24 травня 2018 року під головуванням голови Кіровоградської облдержадміністрації С.Кузьменка.

Також голова райдержадміністрації зосередив увагу присутніх на заходах, що вживаються на території району для активізації роботи з виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску і платежів до Пенсійного фонду України.

Начальник Новоукраїнського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області В.Іщенко проінформував присутніх про роботу з виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску і платежів до Пенсійного фонду України.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.