На передодні святкування Міжнародного дня захисту дітей, за сприяння районної влади, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та службою у справах дітей райдержадміністрації організовано поїздку до Оникіївського лісового господарства, для прийомних сімей та сімей,які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час заходу діти багато цікавого дізнались про історію створення лісових господарств нашої області, побачили рідкісні рослини у дендрарію, як вирощують хвойні дерева - головну прикрасу новорічних свят. Також наочно побачили звірів, яких доглядають у господарстві - диких кабанів, страуса, єнотоподібих собак, оленя та головну прикрасу живого куточках, це красенів павичів. Також під час заходу діти отримали святкові подарунки.