30 травня 2018 року заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Івань провів засідання робочої групи щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Новоукраїнському районі.

Під час засідання обговорено порядок проведення свята. Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації сплановано проведення патріотичного квесту «Україна різноманітна», по закінченню якого відбудеться дитячий флешмоб.

Завершиться свято урочистим відзначенням обдарованих дітей. Під час заходу учням, преможцям обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів та спортивних змагань буде вручено сертифікати на отримання стипендії та путівок до оздоровчих таборів. Цьогоріч з районного бюджету виділено 25 тис. грн. для нагородження стипендіями 52 претендентів та 199 тис.грн. для оздоровлення дітей даних категорій.

Також було зосереджено увагу на дотриманні правил безпеки під час проведення заходу.