31 травня голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, заступника голови районної ради О.Талашкевича, міського голови О.Корінного, головного лікаря Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінського, керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій провів нараду щодо здійснення водопостачання Новоукраїнською центральною районною лікарнею окремих мешканців будинків вулиці Поповича м. Новоукраїнка.

Під час наради Віктор Володимирович звернув увагу присутніх не те, що всі заходи по вирішенню даного питання необхідно здійснювати в межах чинного законодавства. На даний час є декілька варіантів вирішення даної проблеми, які необхідно детально вивчити та знайти найбільш оптимальний варіант, враховуючи фінансові витрати та бажання споживачів води.

На нараді також озвучено досвід інших лікувальних закладів області щодо надання ними послуг по водопостачанню для житлових будинків.

За підсумками проведеної наради дано доручення окремим керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та рекомендовано Новоукраїнському міському голові провести комісійне обстеження мережі водопостачання Новоукраїнської центральної районної лікарні з метою визначення необхідності заміни лічильників води та труб.