Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Міжнародна програма "Діти Створюють Країну"

Новоукраїнська райдержадміністрація повідомляє, що громадська організація «Українські Креативні Реформи» впроваджує міжнародну програму «Діти Створюють Країну». До програми долучилися 450 учасників з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.

На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально – екологічного спрямування, заплановано Всеукраїнський тур зі збереження планети в 63 містах, тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів, підтримка команд активних дітей.

Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

Детальнішу інформацію щодо міжнародної програми «Діти Створюють Країну» можна отримати за посиланням