Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Новоукраїнська районна державна адміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я" (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради, обраних на загальних зборах трудового колективу та представників Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації або осіб (за згодою), делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсного відбору на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради) та погоджених Громадською радою при Новоукраїнській районній державній адміністрації – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради входять у рівній кількості:

- три представники Новоукраїнської районної державної адміністрації,

- три представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради ,

- три представники Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями.

Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Новоукраїнської районної державної адміністрації шляхом реєстрації вхідної кореспонденції протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення до 21 травня 2018 року включно.