01 червня з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей на фасаді центрального палацу культури «Ювілейний» відбувся патріотичний квест «Україна різноманітна» із 7 станціями: «Розумнички»,  «Пазл», «Коштовності фольклору», «Умілі ручки», «Розсипаночка», «Таночок», «Шифрувальник». Учні мали змогу відвідати різні станції, отримати завдання, позмагатися в швидкості, дотепності, творчості, показати свої вміння танцювати, співати, управлятися у хендмейд та просто розважатися.

Після цікавого відпочинку діти взяли участь у церемонії нагородження переможців обласних та районних олімпіад, конкурсів-захисті науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук, творчих та екологічних конкурсах, спортивних змаганнях та традиційного районного конкурсу «Випускник року - 2018» .

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олександр Івань, заступник голови районної ради Олег Талашкевич, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко.

Про заохочення для здібних дітей подбали районна державна адміністрації та районна рада. Дітям вручено цінні подарунки, сертифікати на стипендії та путівки в оздоровчі табори, а саме:

Омельченку Роману,   Цибулі Марії, Шевченко Ользі – учням Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

Старцеву Глібу, Лагоді Вікторії, Андрушко Анастасії, Безпаленку Дмитру, Пападіній Каріні – учням філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 «Рівнянська загальноосвітня школа №7»;

Гінкул Олені, Дудник Вікторії, Нудній Юлії, Дільман Дар′ї, Пєчнікову Денису – учням Комишуватської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Ященко Руслану, Чорноіваненко Ірині, Мохонько Дар′ї, Упиренко Богдану, Беликаничу Владиславу, Прядко Антону, Артеменко Олександру, Юрчик Аліні, Гусан Катерині, Назарко Анастасії,  Олійніченко Олексію – учням Глодоської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів;

Батаєву Миколі, Пастушенко Олександру – учням філії Глодоської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів «Новомиколаївська загальноосвітня школа»;

Любарській Анні, Кравченко Вікторії, Порало Олені – учням  Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Сьогоднішні перемоги  учнів є стартовим майданчиком для особистісного інтелектуального та їх духовного росту. Попереду у них нові відкриття та здійснення мрій, адже обдаровані діти – це той ресурс, з якого твориться, міцніє інтелектуальна еліта держави.