01 червня начальник загального відділу апарату Новоукраїнської райдержадміністрації О.Іщенко за участі керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка провела семінар з питань дотримання Інструкції з діловодства.

Під час розгляду питання про документування управлінської діяльності начальник загального відділу апарату райдержадміністрації проінформувала присутніх про вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності» та ознайомила присутніх із розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 02 квітня 2018 року №100-р, яким затверджена Інструкція з діловодства в Новоукраїнській райдержадміністрації.

Також на семінар-нараді було розглянуто порядок підготовки проектів розпоряджень голови райдержадміністрації та документування управлінської діяльності.

У ході семінару присутні задали ряд питань, на які доповідач надала вичерпні відповіді та роз`яснення.