Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

Так, з 31 травня 2018 року на базі 15 закладів освіти району розпочали свою роботу 15 пришкільних таборів із загальною кількістю дітей – 963.

В організації роботи пришкільних таборів важливим є питання організації цікавого та змістовного дозвілля дітей. Для вихованців проводиться різноманітна культурно-розважальна програма, а саме: екскурсії, виходи на природу, ігри.