04 червня на території урочища Малі Байраки Комишуватської сільської ради Новоукраїнського району розпочався районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та військово-польві збори для 10-ти класників міста та району.

Традиційно допомагають в проведенні заходу військовослужбовці 3 полку спеціального призначення.

На відкритті гри учасників вітали голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко, заступник голови райдержадміністрації О.Івань, заступник голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевич, Новоукраїнський міський голова О.Корінний, Комишуватський сільський голова М.Дащук, учасник антитерористичної операції, радник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції І.Ревенко та заступника військового комісара Новоукраїнського районного військового комісаріату В.Ланецький.