У рамках програми «Шкільний автобус» для підвезення учнів Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації придбано шкільний автобус.

Автобус було придбано на умовах співфінансування, при цьому внесок з обласного бюджету склав - 1063,14 тис. грн. та з районного бюджету 831,36 тис. грн.

Новий шкільний автобус ATAMAN D093S2 розрахований на 31 місце, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть надані всі умови щоб комфортабельно дістатися до навчального закладу для отримання знань.