27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

05 червня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, заступника голови районної ради О.Талашкевича, керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка, секретаря виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Л.Богданової  провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко проінформував присутніх присутніх про те, що у рамках програми "Шкільний автобус" для підвезення дітей та учнів Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації придбано шкільний автобус.

Також Віктор Володимирович подякував за пророблену роботу в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Центр первинної  медико-санітарної допомоги" Фортинській В.В. щодо впровадження на території району медичної реформи, зокрема, Новоукраїнський район – це перший район, який візьме участь у першій хвилі нової системи фінансування первинної ланки, коли кошти виділятимуться безпосередньо на лікаря, який надаватиме послугу.

Начальник служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації Л.Миронескул проінформувала присутніх про забезпечення прав та законних інтересів дітей у району та про відзначення 01 червня Міжнародного дня захисту дітей.

Лариса Олександрівна зазначила, що станом на 01 червня 2018 року на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах перебуває 142 дитини.

"Службою у справах дітей райдержадміністрації ведеться первинний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі відомості із первинного обліку вносяться до Всеукраїнської Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Діти". Станом на 01 червня 2018 року на первинному обліку перебуває 137 дітей вказаної категорії" - зазначила начальник служби.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю