27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

05 червня голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, заступника голови районної ради О.Талашкевича, головного лікаря Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінського, керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій району провів нараду щодо здійснення подальшого водопостачання Новоукраїнською центральною районною лікарнею окремих будинків по вулиці Поповича м. Новоукраїнка, підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території ЦРЛ.

Віктор Володимирович повідомив присутніх про те, що 31 травня 2018 року проведено комісійне обстеження частини мережі водопостачання Новоукраїнської районної лікарні з метою визначення необхідності заміни лічильників і труб та озвучив присутнім інформацію про результати проведеного обстеження.

На нараді також визначено основні напрямки роботи, які необхідно провести для вирішення проблеми по здійсненню водопостачання Новоукраїнською центральною районною лікарнею окремих будинків по вулиці Поповича м. Новоукраїнка, підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території ЦРЛ відповідно до чинного законодавства.

За підсумками проведеної наради дано окремі доручення головному лікарю Новоукраїнської центральної районної лікарні.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю