З метою виконання доручення голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленка щодо здійснення подальшого водопостачання Новоукраїнською центральною районною лікарнею окремих будинків по вулиці Поповича м. Новоукраїнка, підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території ЦРЛ, 05 червня 2018 року комісією у складі першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, начальника комунального підприємства "Водокомунгосп" К.Дергачова, начальника Новоукраїнського житлово-комунального господарства О.Зелінського, головного лікаря Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінського та завідувача сектором містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.Краснова проведено обстеження частини мережі водопостачання Новоукраїнської центральної районної лікарні та колодязя, де встановлено лічильник води для окремих будинків громадян по вул. Поповича з метою визначення їх технічного стану.