05 червня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан, заступник голови райдержадміністрації Олександр Івань разом із головним лікарем Новоукраїнської центральної районної лікарні Ігорем Шилінським проінспектували хід виконання ремонтних робіт у хірургічному відділенні Новоукраїнської центральної районної лікарні.

Ремонт хірургічного відділення проводиться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів районного бюджету.

У ході перевірки керівники райдержадміністрації поспілкувалися з будівельниками та перевірили якість виконаних робіт.