06 червня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан здійснили робочу поїздку на територію ПАТ «Капустянський граніт», де ознайомилися з його роботою. Оглянувши забій, де видобуваються гранітні блоки, власник підприємства Джихангір Аджарсай розповів, як проводяться роботи по різкі блоків без вибухових робіт (новітня та сучасна технологія). За його словами, для належного функціонування підприємства по видобутку блоків, після його занепаду, потрібно ще 4-5 років.

Керівники районної державної адміністрації за участі представників підприємства ознайомилися із ходом проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція виробничої будівлі під кам’яно-переробний комплекс потужністю 60 тис. кв.м/рік у с. Кам’яний Міст Новоукраїнського району Кіровоградської області». Це новітнє виробництво по розпилюванню гранітної плитки в Україні. Обладнання завезено із Бразилії та Турції.

До складу комплексу входять:

-  Виробничий цех 2008,8 кв.м.

-  Водоочисна система потужністю 7500 л/хв.

-  Компресорні № 1 та № 2.

-  Технологічна залізнична колія.