06 червня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко, перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан та заступник голови районної ради О.Талашкевич привітали представників засобів масової інформації району з професійним святом - Днем журналіста.

Керівники району побажали працівника ТОВ "РВО "Новоукраїнські новини" доброго здоров’я, нових творчих здобутків, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, нових цікавих тем та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

За сумлінну працю, спрямовану на розвиток районного інформаційного простору, професійне і толерантне висвітлення проблем сьогодення та з нагоди професійного свята – Дня журналіста, голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович вручив грамоту заступнику головного редактора товариства з обмеженою відповідальністю "Редакційно-видавниче об’єднання "Новоукраїнські новини" Пиріг Аліні Володимирівні.