07 червня голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, заступника голови районної ради О.Талашкевича, головного лікаря Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінського, керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій району провів нараду щодо здійснення подальшого водопостачання Новоукраїнською центральною районною лікарнею окремих будинків по вулиці Поповича м. Новоукраїнка.

Віктор Володимирович повідомив присутніх про те, що 05 червня 2018 року проведено обстеження частини мережі водопостачання Новоукраїнської центральної районної лікарні та колодязя, де встановлено лічильник води для окремих будинків громадян по вул. Поповича з метою визначення їх технічного стану.

Начальник комунального підприємства "Водокомунгосп" Дергачов К.В. проінформував присутніх про результати комісійного обстеження.

Голова районної державної адміністрації звернув увагу присутніх на те, що всі заходи необхідно здійснювати в межах чинного законодавства, враховуючи фінансові затрати та бажання громадян. На даний час є декілька варіантів вирішення даного питання, тому на наступну нараду необхідно запросити жителів будинку по вул. Поповича, які користуються водою від районної лікарні, та спільно вирішити їх питання по водопостачанню.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.