07 червня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан та заступник голови райдержадміністрації Олександр Івань ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт на відрізку автодороги Городище – Шпола – Бобринець, км. 129+000 до 149+000.

Керівники районної державної адміністрації зустрілися з бригадою робітників та головним інженером філії "Новоукраїнський райавтодор" Миколою Аношкіним на вказаній ділянці, де саме триває активна фаза поточного ямкового ремонту дорожнього покриття.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович зазначив, від стану дорожньої інфраструктури залежить безпека кожного громадянина.