08 червня службою у справах дітей райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Іваня організовано та проведено семінар з  сільськими головами на тему «Про забезпечення прав та законних інтересів дітей в районі».

Під час семінару службою у справах дітей райдержадміністрації надано методичні рекомендації щодо функціонування опікунських рад сільвиконкомів району з питань захисту прав та інтересів дітей, порядок виявлення, інформування та постановки сільвиконкомами  на облік сімей з дітьми, що перебувають у складаних життєвих обставинах, розвиток сімейних форм виховання на території  сільських рад району.

Також під час семінару було розглянуто та обговорено питання щодо використання субвенції загального фонду Державного бюджету місцевим бюджетам Кіровоградської області на будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу,  соціального та впорядкованого житла для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.