11 червня голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня, заступника голови районної ради О.Талашкевича, головного лікаря Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінського, керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, організацій та ініціативної групи громадян вул. Поповича м.Новоукраїнка району провів нараду щодо водопостачання окремих будинків по вулиці Поповича м. Новоукраїнка.

Голова районної державної адміністрації проінформував присутніх про те, що на даний час Новоукраїнська центральна районна лікарня здійснює водопостачання окремих будинків вулиці Поповича,  які проводять оплату за воду в "благодійний фонд". Районна лікарня є державною установою, фінансування якої здійснюється за кошти державного та районного бюджетів, тому надавати послуги по водопостачанню приватним особам є порушенням чинного законодавства.

Також Віктор Володимирович проінформував присутніх про проведену роботу керівництвом районної державної адміністрації та міської ради по вирішенню питання забезпечення водопостачання окремих будинків жителів вул. Поповича.

Всі заходи проводились з метою позитивного вирішення даної проблеми  тобто, щоб громадяни були забезпечені водою.

На даний час, отримавши всі роз'яснення та вивчивши всі можливі варіанти, прийшли до висновку, що немає можливості забезпечували окремі будівлі громадян вул. Поповича водою від Новоукраїнської центральної районної лікарні.

Під час наради ініціативною групою жителів вулиці Поповича м.Новоукраїнка відмічено, що вони підтримують варіант забезпечення себе водою самостійно.

За результатами наради рекомендовано начальнику комунального підприємства "Водокомунгосп" Дергачову К.В. та головному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту виконаного комітету Новоукраїнської міської ради Кошелю А.Ю. спільно з громадянами вул. Поповича, провести відповідну роботу та вжити необхідні заходи щодо забезпечення їх водою.