11 червня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглядалося питання щодо закінчення будівництва міні-футбольного поля зі штучним покриттям у Рівнянській  ЗШ І-ІІІ ступенів № 5, акцентовано увагу на  приведенні у належний стан в’їздів до населених пунктів району, підготовки матеріалів до засідань комісій та робочих груп, які заплановано провести найближчим часом у райдержадміністрації.

Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання  завдань відповідно до функціональних обов’язків.