12 червня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Куртичана, заступника голови районної ради О.Талашкевича, керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка, заступника міського голови О.Руденка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко проінформував присутніх про те, що 21 червня 2018 року відбудеться робоча поїздка голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменка до Новоукраїнського району.

Під час поїздки голови облдержадміністрації заплановано відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, ознайомлення з ходом проведення ремонтних робіт по реконструкції нежитлового приміщення під котельню цієї школи, відкриття місцевої пожежної команди Ганнівської ОТГ у селі Григорівка, вручення шкільного автобуса для підвезення учнів Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ознайомлення з ходом реконструкції приміщення ПАТ "Капустянський граніт" під цех з виготовлення полірованої гранітної плитки.

Начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації Т.Олефіренко та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації О.Матвієнко проінформували присутніх про стан проведення у населених пунктах району літнього оздоровлення для дітей.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.