13 червня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан побував у Рівнянській ЗШ І-ІІІ ступенів №5, де наразі проходять роботи по будівництву міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

Відповідно до урядової програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" в селі Рівне за кошти держбюджету та співфінансування з місцевих бюджетів здійснюється реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям. Загальна вартість проекту становить 1499,0 тис.грн.

Керівник райдержадміністрації ознайомився з ходом робіт, поспілкувалися з директором школи та представником підрядної організації. Наразі будівельні роботи вже майже завершено.

Віктор Петрович зазначив, що переваги сучасних майданчиків із штучним покриттям очевидні – вони дозволять займатися спортом при будь-яких погодних умовах.