13 червня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан ознайомився із ходом проведення робіт по реконструкції нежитлового приміщення під котельню біля Рівнянської ЗШ І-ІІІ ступенів № 5.

Роботи по виконанню даного проекту було розпочато ще в 2017 році. На даний час установлено котли, насоси, відновлено фундамент під димову трубу. Демонтовано трубу із колишньої котельні для переносу на нову.

Проводяться зварювальні роботи по облаштуванню димової труби та її фарбування. Також проводяться підготовчі роботи по її установці. Окрім цього здійснюються облицювальні роботи по улаштуванню віконних та дверних прорізів.

Станом на 14 червня 2018 року проводиться монтаж електропроводки, підготовка та встановлення димової труби, та внутрішні роботи (обкладання стін, щикатурення стін).