14 червня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання робочої групи з координації і стабілізації ситуації на споживчому ринку району.

Віктор Петрович проінформував присутніх про необхідність належної наповненості віддалених торгівельних закладів району товарами першої необхідності, працевлаштування працівників відповідно до чинного законодавства, необхідності здійснення рейдів щодо місць несанкціонованої торгівлі.

Під час засідання акцентовано увагу на проведенні ярмаркових заходів, обстеженні ринків та торгівельних закладів у межах санітарного законодавства з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами надано необхідні доручення.