14 червня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання робочої групи з координації та контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

Під час засідання розглянуто питання щодо недопущення здійснення умисного пошкодження телекомунікаційних, енергетичних мереж та розкриття здійснених крадіжок трансформаторної оливи, які були скоєні у травні поточного року.

Віктор Петрович поставив завдання перед контролюючими органами вживати заходи щодо  виявлення нелегальних пунктів металобрухту чорного та кольорового металів. У разі виявлення ситуації щодо крадіжок електропроводів, кабелів, металевих опор ліній електропередач, каналізаційних люків колекторних мереж комунального господарства та їх здачею до пунктів прийому металобрухту, вживати заходи відповідно до своїх функціональних обов’язків.