27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

РЕФОРМУВАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВСТУПИЛО В НАЙАКТИВНІШУ ФАЗУ

З 1 січня 2018 року в Україні вступила в дію одна з головних реформ - медична, яку Президент України Петро Порошенко підписав наприкінці 2017 року.

З 2018 року українці самі почали обирати собі лікаря - терапевта, педіатра, сімейного лікаря.

Тож реформування первинної медико-санітарної допомоги вступило в найактивнішу фазу. Починаючи з липня цього року, «первинка» буде діяти за новими правилами.

У Новоукраїнському районі підготовка до реформи розпочалася ще два роки тому - наприкінці 2016 року. Керівництвом Новоукраїнської районної державної адміністрації вжито необхідних заходів щодо виділення коштів для організації сучасних робочих місць для лікарів: забезпечено необхідним матеріально-технічним обладнанням (комп’ютери, принтери, програмне забезпечення, меблі, тощо) та підключено всі амбулаторії до мережі Інтернет.

Комунальним закладом "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" у другій половині 2017 року зареєстровано заклад та лікарів у електронній системі охорони здоров'я, усі лікарі отримали електронний цифровий підпис, а тому вже з січня 2018 року у районі розпочався процес підписання декларацій.

14 лютого 2018 року на сесії Новоукраїнської районної ради прийнято рішення за № 318 про припинення діяльності, в результаті реорганізації, комунального закладу "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", а з 4 травня заклад реорганізовано в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради.

Завдяки тісній співпраці із райдержадміністрацією комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради першим в області виконало завдання щодо укладання декларацій на обслуговування пацієнтів лікарями первинки. Зважаючи на це, вже з 1 липня цього року первинний рівень охорони здоровʼя в районі буде фінансуватися за новим принципом, коли кошти виділятимуться безпосередньо на лікаря, який надаватиме послугу.

Нині в Новоукраїнському районі вже підписано 17534 декларації з пацієнтами, що складає 43,3% від загальної кількості населення.

Новоукраїнський центр первинної медико-сaнітaрної допомоги також першим в області уклав договір про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України. Відповідно до договору з Національною службою здоров’я України у другому півріччі 2018 року Центру буде перераховано 7 млн. 592 тис. 754 грн. 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю