З метою обстеження стану мостів у м. Новоукраїнка, які знаходяться на територіальній дорозі Т-15-04 Новоукраїнка-Первомайськ, дорученням голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 23 червня 2018 року № 01-20/15/1 утворено відповідну робочу групу, до складу якої увійшли спеціалісти дорожньої служби, представники райдержадміністрації та міської ради.

26 червня членами робочої групи на чолі з першим заступником голови Новоукраїнської райдержадміністрації  Віктором Куртичаном здійснено обстеження мостів, складено відповідні акти, які будуть направлені Службі автомобільних доріг в Кіровоградській області для відповідного реагування та проведення ремонтних робіт на мостах, через які здійснюється інтенсивний рух транспорту.