26 червня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств Новоукраїнського району.

Під час наради були розглянуті наступні питання: про сплату податку з доходу фізичних осіб із заробітної плати та з орендної плати за земельні (частки) паї; про підготовку та проведення збирання зернових та зернобобових культур у 2018 році; про стан виплати заробітної плати сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють діяльність на території району; про протипожежний захист сільськогосподарських угідь у весняно – літній період та підготовку до зернозбиральної компанії 2018 року.

Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Токарь проінформувала присутніх про те, що під урожай 2018 року товаровиробниками усіх форм власності Новоукраїнського району посіяно 66,4 тис. га зернових культур, у т.ч. 34,1 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур, гречки 425 га, сорго 734 га, нут 646 га та 30,4 тис.га кукурудзи. Крім цього посіяно 39,0 тис. га соняшнику, 959 га цукрових буряків, 14,1 тис. га сої та 3,5 тис. га овочево – баштанних культур і картоплі, що складає в структурі посівних площ відповідно 49, 29, 1, 11 та 3%. Така структура посівних площ спрямована на забезпечення виконання основних показників соціально – економічного розвитку району на 2018 рік.

«З метою забезпечення виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 07 березня 2018 року № 01-26/29/0.1 керівникам сільгосппідприємств доведено завдання щодо підвищення у 2018 році середньомісячної заробітної плати найманим працівникам до            8000,00 грн. Середня заробітна плата у сільськогосподарських підприємствах облікового кола (16) району за січень – травень склала 6766 гривень, а за травень 2018 року - 7781 грн. (по області за січень – квітень - 6281,4 грн.)» - зазначила Валентина Іванівна.

Голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович проінформував присутніх про стан проведення ремонту доріг на території Новоукраїнського району.

«Протягом квітня – травня 2018 року в районі філією «Новоукраїнський райавтодор» проведено ремонтні роботи на дорогах загального користування місцевого значення, а саме:

С121404 Мала Тимошівка – вихід на а/д Т-12-22 на суму 359,9 тис.грн. - проведено ямковий ремонт 3,3 км (на даний час продовжуються ремонтні роботи на цьому напрямку);

С121420 від а/д Т-24-01 – Веселий Кут – вихід на а/д М-13 на суму 230,5 тис.грн. - проведено ямковий ремонт 1,2 км.;

С121435 Вишневе-Квітка-Семенасте –вихід на а/д Т-12-21 Куликова Балка - виконано виправлення профілю без додавання нового матеріалу на суму 75,8 тис.грн. протяжністю 1,9 км.;

С121436 Рівне - станція Плетений Ташлик (межа району) - проведено ямковий ремонт на суму 240,3 тис.грн. протяжністю 1,3 км.

Всього проведено ремонтних робіт на суму 906,5 тис.грн.» - зазначив Віктор Володимирович.

Підводячи підсумки наради голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко побажав керівникам сільськогосподарських підприємств успіхів у проведенні жнивної кампанії.