Відповідно до Указу Президента України від 11 травня 2018 року № 121/2018 "За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку" голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко виконав приємну місію – вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України "Мати–героїня" багатодітній матері, жительці с.Новоєгорівка Мороз Люсі Дмитрівні, яка народила та виховує шістьох дітей.

"Звання "Мати-героїня" є державним визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які Ви вкладаєте у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу, недоспаних ночей та переживань" - звернувся Віктор Володимирович до Люсі Дмитрівни.

Голова районної державної адміністрації побажав сім’ї Мороз міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та родинного тепла, а матері-героїні, як берегині сімейного вогнища, довгих років життя, сімейного затишку та радості від дітей.