27 червня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович провів особистий прийом громадян.

До Віктора Володимировича звернулася мешканка м.Новоукраїнки з питання нарахування житлової субсидії. Заявниці було надано вичерпні роз’яснення присутньою на особистому прийомі начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації     Олефіренко Т.П.

Також на особистому прийомі у голови райдержадміністрації побували Щеченко О.В. та Пироговська Т.П. з питань ремонту покрівлі у багатоповерховому будинку та благоустрою прибудинкової території.

Віктор Володимирович надав відповідне доручення направити дане звернення за належністю до Новоукраїнської міської ради.