27 червня, у переддень державного свята – Дня Конституції України, у залі засідань Новоукраїнської районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи.

Усіх присутніх зі святом привітали голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич та заступник Новоукраїнського міського голови Олександр Руденко.

Самойленко Віктор Володимирович зазначив, що прийняття 22 роки тому Основного Закону нашої держави закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Нині наша країна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність.

Голова райдержадміністрації щиро привітав усіх присутніх з найважливішим державним святом – з Днем Конституції України і наголосив, що тільки наші спільні зусилля, небайдужість кожного громадянина стануть запорукою існування єдиної, багатої, процвітаючої та щасливої держави, а також побажав міцного здоров’я, щастя, добра та відновлення миру.

З нагоди свята за сумлінну працю та зразкове виконання посадових обов’язків, високу результативність і продуктивність праці та особистий внесок у соціально-економічний розвиток району громадян Новоукраїнщини відзначено районними та міськими відзнаками.

Захід продовжився виступами артистів центрального палацу культури «Ювілейний» та юних талантів нашого краю.