27 червня 2018 року службою у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації за участю фахівців РЦ СССДМ та представника Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області організовано та проведено нічний профілактичний рейд на території Захарівської та Семенастівської сільських рад щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми. Під час проведення рейду було перевірено  розважальні та торгівельні заклади.

Також було перевірено родини з дітьми, якими  скоєно злочини, схильні до бродяжництва, з підопічними дітьми, та дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Порушень не виявлено.

З підлітками, які  перебували в громадському місці після 22.00 години було проведено профілактичні бесіди. Батьків з родин попереджено про недопущення проявів безвідповідального батьківства.