02 липня 2018 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглядалися питання, пов’язані зі станом справ у галузях, а саме:  щодо ускладнення погодних умов, щодо організація конкурсу з перевезення пасажирів на приміських маршрутах, щодо початку проведення жнивної компанії 2018.

За результатами наради Куртичан Віктор Петрович поставив завдання перед керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань відповідно до функціональних обов’язків.